Acil after after effect bilen personel aranıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Acil after after effect bilen personel aranıyor - Türkiye Geneli ...

pikselart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pikselart

Grafiker / İzmir

Alt 14-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil after after effect bilen personel aranıyor

Program/Seviye: after effect : çok iyi

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: freelance olarak after effect bilen personel arıyorum. İş acildir kesinlikle porfolyosu olmayanları kabul etmiyorum. Ayrıca bu işte uzmanım diğer kişiler başvurursa sevinirim. fiyat tekliflerini de bekliyorum. Arkadadaşlar ücret tatminkardır. Az cok bu işlerden anlıyorum o yüzden sölüyorum. tşk ederim. Bu arada iş sürekli bir iştir bir kere mahsus bir iş değildir.

E-posta:

Telefon: 0506 221 10 75
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Acil after after effect bilen personel aranıyor - Türkiye GeneliAcil after after effect bilen personel aranıyor - Türkiye GeneliAcil after after effect bilen personel aranıyor - Türkiye GeneliAcil after after effect bilen personel aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
skyzip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyzip

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-04-2013 #3
Adresinize mail gönderdim.
Bu mesajdan alıntı yap