ACIL After effects MOTION movie - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - ACIL After effects MOTION movie - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar ACIL After effects MOTION movie Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: after effects Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: 30sn - 1 dk araliginda ...

salginci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salginci

Webmaster / Muğla

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACIL After effects MOTION movie

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: after effects

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: 30sn - 1 dk araliginda tanitim motion video hazirlayabilecek
arkadas ariyoruz. ilanin suresi 1 gundur. 23 NISAN Pazartesi gunu icerisinde iletisime gecip , ise baslanacaktir.
projenin 3 gun icerisinde yetistirilmesi gerekmektedir.
Proje ile talep edilen ilgili gorseller iletilecektir.

(surec olarak zamanin cok yetersiz oldugunun farkindayiz)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACIL  After effects MOTION movie - Türkiye Geneli - ACIL  After effects MOTION movie - Türkiye Geneli ya da ACIL  After effects MOTION movie - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ACIL  After effects MOTION movie - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

salginci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salginci

Webmaster / Muğla

Alt 23-04-2012 #3
konu kapanmistir