Acil iş aranıyor - Muğla

İş Arayan İlanları - Acil iş aranıyor - Muğla Sponsorlu Bağlantılar Acil iş aranıyor Şehir: Muğla Aranan Şehir: Muğla Cinsiyet: Bay Program/Seviye: illustrator = orta seviye photoshop = orta seviye Adobe maya 3D modelleme İnorgonanik = iyi Adobe maya ...

Acil iş aranıyor - Muğla
isitasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isitasarim

Yrd. Grafiker / Muğla

Acil iş aranıyor - Muğla

Alt 10-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil iş aranıyor

Aranan Şehir: Muğla

Program/Seviye: illustrator = orta seviye
photoshop = orta seviye
Adobe maya 3D modelleme İnorgonanik = iyi
Adobe maya 3D modelleme organik =orta

İş deneyimi ve içeriği: daha önce sadece stajda biraz çalıştım fakat daha kendimi toplamak geliştirmek ve bu iş için devam ettirmmek istiyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
Acil iş aranıyor - MuğlaAcil iş aranıyor - MuğlaAcil iş aranıyor - Muğla

youtube kanalım baya başlangıç düzeyi olduğunu söyleyebilirm fakat ben kanalla değil işimle ilgilenmek istiyorum Acil iş aranıyor - Muğla

İşle ilgili açıklama: yeni tasarımlar yapabileceğim yeni fikirlere ve eleştriye açık güler yüzlü bi iş veren aranıyor Acil iş aranıyor - Muğla

E-posta:

Telefon: 0535 912 02 42
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Acil iş aranıyor - MuğlaAcil iş aranıyor - MuğlaAcil iş aranıyor - MuğlaAcil iş aranıyor - Muğla

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap