ACİL! Arapça Dergi Tasarımı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ACİL! Arapça Dergi Tasarımı - İstanbul ...

zekisoysal55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekisoysal55

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL! Arapça Dergi Tasarımı

Program/Seviye: İndesign

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Türkçe İngilizce ve Arapça dergimizde 40 sayfalık arapça bölümü mevcut bu sayfalı sağlıklı bir şekilde yapılacak.

Döküman indesign olarak teslim edilecek.

Ofisimizde 1 gün kurumdan yetkili ve editörle düzenlemeri girilecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
ACİL! Arapça Dergi Tasarımı - İstanbulACİL! Arapça Dergi Tasarımı - İstanbulACİL! Arapça Dergi Tasarımı - İstanbulACİL! Arapça Dergi Tasarımı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafikbilimdir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikbilimdir

Grafiker / Balıkesir

Alt 17-02-2016 #3
Merhaba farsca ve süryanice dergi kitap tasarımları yaptım. Arapçada yapabilirim. Emekli grafikerim. Freelance çalışıyorum. İşinizi hızlı bir şekilde teslim edebilirim. Detayları telefonda konuşursak daha iyi olur.
Ayhan *********
artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2016 #4
16 yıllık meslek hayatımda sayısız dergi tasarımı yaptım. Son 4 Yıldır Çınar Kolejlerinin grafik tasarımcılığını yaptım. Bunun yanı sıra uzun süredir Kur'an-ı Kerim çalışmaları ile meşgulüm. Arapça dil desteği olan programlarım mevcut. Görüşebiliriz.

Abdullah Uzun
530 363 83 62
JackPaper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JackPaper

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2016 #5
Suriyeli bir arkadaşımla freelance olarak grafik tasarım işleri yapıyoruz kendisinin arapça yaptığı işlerde mevcuttur eğer ilgilenirseniz *********'a mail atmanız yeterlidir.