Acil iş arıyorum boştayım - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - Acil iş arıyorum boştayım - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Acil iş arıyorum boştayım Şehir: Antalya Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay Program/Seviye: photoshop: üst düzeyde corel: üst düzeyde İş deneyimi ve içeriği: 5 yıldır grafik tasarım işinde çalışmaktayım ...

xyunusx666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xyunusx666

Grafiker / Antalya

Alt 07-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil iş arıyorum boştayım

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: photoshop: üst düzeyde
corel: üst düzeyde

İş deneyimi ve içeriği: 5 yıldır grafik tasarım işinde çalışmaktayım

2 yıl kadar HİBRİT TEKNOLOJİ DÜNYASI
1 yıl kadar ERCİYES YAPI MARKET
insert (dergi) başta olmak üzere gazete ilanı, billboard, afiş, raket, el ilanı gibi reklam çalışmalarını yaptım
4 ay kadarda matba deneyimim vardır

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Acil iş arıyorum boştayım - AntalyaAcil iş arıyorum boştayım - AntalyaAcil iş arıyorum boştayım - AntalyaAcil iş arıyorum boştayım - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..