Acil iş arıyorum çok uygun fiyata . - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Acil iş arıyorum çok uygun fiyata . - Türkiye Geneli ...

tuba nergiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba nergiz

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil iş arıyorum çok uygun fiyata .

Program/Seviye: Afiş
Davetiye
Logo
Kartvizit
Kitap kapağı - Dergi Kapağı - Gazete tasarımı - Dergi -
Takvim - Poster takvim
Etiket
Broşür

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Belediyede staj görüyorum ve kendimi iyi gördügüm için hem kendimi geliştirme adına hemde ispatlama amaçlı

İşle ilgili açıklama: Her zaman uygundur.

E-posta:

Telefon: 0533 091 57 02
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Acil iş arıyorum çok uygun fiyata . - Türkiye GeneliAcil iş arıyorum çok uygun fiyata . - Türkiye GeneliAcil iş arıyorum çok uygun fiyata . - Türkiye GeneliAcil iş arıyorum çok uygun fiyata . - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tuba nergiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba nergiz

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2012 #3
Artık bu konunun kaldırılmasın istiyorum (iletişim bilgilerim silinse yeter daaha dogrusu telefonum gibi )
Bu mesajdan alıntı yap