Acil iş arıyorum deneyimli! - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Acil iş arıyorum deneyimli! - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Acil iş arıyorum deneyimli! Şehir: Bursa Aranan Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop:İyi Corel Draw:İyi İş deneyimi ve içeriği: Bir ajansta hala çalışmaktayım. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full ...

tavolancok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tavolancok

Grafiker / Bursa

Alt 24-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil iş arıyorum deneyimli!

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Photoshop:İyi
Corel Draw:İyi

İş deneyimi ve içeriği: Bir ajansta hala çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan hala bir ajansta çalışmaktayım ancak çalışma ortamı ve ücret konusunda memnun olmadığım için ayrılmayı düşünüyorum.Transfer baskı konusunda deneyimliyim ücret bekletim 1.500 - 5000 tl arasındadır.Huzurlu bir çalışma ortamı aramaktayım.Huzurlu ve rahat bir ortamda verilen görevleri en iyi şekilde teslim etmeye önem gösteririm.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Acil iş arıyorum deneyimli! - BursaAcil iş arıyorum deneyimli! - BursaAcil iş arıyorum deneyimli! - BursaAcil iş arıyorum deneyimli! - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Yasin TÜTÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasin TÜTÜNCÜ

Eğitimci / Bursa

Alt 22-01-2015 #3
portfolyunuzu ********* adresine göndermenizi bekliyorum

tavolancok

Grafiker / Bursa

Alt 14-03-2015 #4
Acil iş arıyorum deneyimli!

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Photoshop:İyi
Corel Draw:İyi

İş deneyimi ve içeriği: Bir ajansta hala çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan hala bir ajansta çalışmaktayım ancak çalışma ortamı ve ücret konusunda memnun olmadığım için ayrılmayı düşünüyorum.Transfer baskı konusunda deneyimliyim ücret bekletim 1.500 - 5000 tl arasındadır.Huzurlu bir çalışma ortamı aramaktayım.Huzurlu ve rahat bir ortamda verilen görevleri en iyi şekilde teslim etmeye önem gösteririm.

E-posta: *********

tavolancok

Grafiker / Bursa

Alt 16-03-2015 #5

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Acil iş arıyorum deneyimli! - BursaAcil iş arıyorum deneyimli! - BursaAcil iş arıyorum deneyimli! - BursaAcil iş arıyorum deneyimli! - Bursa
Mail attım ancak dönüş yapılmadı.