Acil İş Arıyorum .. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Acil İş Arıyorum .. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Acil İş Arıyorum .. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop İş deneyimi ve içeriği: daha önce professıonal fotoğrafçı olarak çalıstım . iyi derecede photoshop bılgım ...

Bluetoot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bluetoot

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil İş Arıyorum ..

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: daha önce professıonal fotoğrafçı olarak çalıstım . iyi derecede photoshop bılgım var

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: mrblar 18 yasındaym daha önce professıonal fotoğrafçı olarak çalıstım . photoshop bılgım vardır avcılar da oturuyorum yalnız okulumm nedenıyle salı çarsamba ve cuma gunleru erken çıkmak zorundaym tesekkurler ?

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acil İş Arıyorum .. - İstanbul - Acil İş Arıyorum .. - İstanbul ya da Acil İş Arıyorum .. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acil İş Arıyorum .. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Acil İş Arıyorum .. - İstanbul | Acil İş Arıyorum .. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bluetoot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bluetoot

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-11-2011 #3
İlanın geçerliliği bitmiştir.