Acil Bakarsanız Sevinirim

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Acil Bakarsanız Sevinirim Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar Antalya ' Akdeniz Üniversitesi Grafik Tasarım 1 Sınıf Öğrencisiyim Vizelerim Başladı Bugun Duralete renk skalası Çizicem 3 Ana Renkten En üstte Sarı Olmak Üzere Kırmızı Sonra ...

sTeeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sTeeL

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 06-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Antalya ' Akdeniz Üniversitesi Grafik Tasarım 1 Sınıf Öğrencisiyim Vizelerim Başladı Bugun Duralete renk skalası Çizicem 3 Ana Renkten En üstte Sarı Olmak Üzere Kırmızı Sonra Maviye Geciş Yapıcam 24 Ayrı Kısım Olucak Grafigini Cizdim Boyaması Kaldı Ama Nette Baktım Yok Bulamadım 24 Ayrı Kolon Üc Ana Renkten Renge Geciş skalası Lazım Örnek Olarak .. Nette Buldum 1 2 Tane ama Güzel Değiller Hocamız Begenmiyor Ne Yapsak Simdi İstegim renk skalası 24 Ayrı Bölüm lü Olan Hemen Yardım E derseniz Bugun Baslıyacam Pazartesi Günü Teslim Edicem Tşekkürler.:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları