ACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - ACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar ACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe Flash Professional Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

ebrugli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebrugli

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Flash Professional

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
İzmir'de üniversite 4. sınıf öğrencisiyim. 3 Nisan 2014 Perşembe gününe kadar yetiştirmem gereken bir ödev var ama flash bilgim yeterli değil ve sürem kısıtlı (cenazemiz olduğu için ilgilenmeye fırsatım olmadı ne yazıkki). 8-10 yaş grubuna diş sağlığı,el sağlığı,bulaşıcı hastalık vs konularını anlatan bir "sağlık" sitesi hazırladım. Bu sitede animasyon bölümü olacak, bilgilendirici ve dikkat çekici bir kaç küçük, basit animasyon ekleyeceğim. Flashla bu animasyonları yapabilecek birinin yardımına ihtiyacım var. Karşılığında ücret vereceğim, ücreti birlikte konuşabilir orta yolu buluruz.
Acil dönüşlerinizi bekliyorum, Teşekkürler...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) - Türkiye GeneliACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) - Türkiye GeneliACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) - Türkiye GeneliACİL Basit Düzeyde Flash Animasyon (Çocuk ve Sağlık Konulu) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Soner Baykall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Baykall

Fotoğrafçı / Sinop

Alt 02-04-2014 #3
mail attım bilginizle
Bu mesajdan alıntı yap