ACİL !! Bayan Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - ACİL !! Bayan Grafiker ...

ACİL !! Bayan Grafiker
furiousangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furiousangel

Grafiker / Kahramanmaraş

ACİL !! Bayan Grafiker

Alt 05-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Acil Photoshop Bilen Ya da Öğrenmek isteyen bayan eleman alıcaktır... ilgilenenler ********* adresinden iletişime geçebilirler...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

melek_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-06-2010 #3
Çok Acil Photoshop Bilen Ya da Öğrenmek isteyen bayan eleman alıcaktır... ilgilenenler ********* adresinden iletişime geçebilirler...
iş nerede yani şehir olarak ben bilgi rica ediyorum
furiousangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furiousangel

Grafiker / Kahramanmaraş

Bayan Grafiker -CAN AJANS-

Alt 10-06-2010 #4
Orduya Açılan Şubemizde Çalışacak Photoshop Bilen Bayan Grafiker Alınacaktır Dolgun Maaş + SSK + Ev (ev sadece grafiker kalacak)
E.YORUM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

E.YORUM

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #5
Orduya Açılan Şubemizde Çalışacak Photoshop Bilen Bayan Grafiker Alınacaktır Dolgun Maaş + SSK + Ev (ev sadece grafiker kalacak)
Süphe uyandırıosunuz bu nası bı ıs ılanı arkadasım heyecandan "evde" yerıne "ev" yazmıssın parantez ıcındekıne maas da cok dolgun deıl 3 bın tel yı burdada verıolar nıe mıllet burdan kalkıp taa oralara gıtsın gıtmek ısteyen de meslegı bılmeyen paraya ac olan musterıyı tatmın edıcek bayanlardır aklı basında bı bayanın yapıcagı ıs deıl saygılar... ACİL !!  Bayan Grafiker