Acil bici bici resimleri lazım...

Fotoğraf - Resim - Acil bici bici resimleri lazım... Sponsorlu Bağlantılar Bizim buralara özgü soğuk bir tatlı çeşididir. Makinem bozulmasa kedim çekecektim birinden emanet almakta hiç işime gelmiyor ama bulamazsam yapacak bişe yok. Elinde olan bir arkadaşvarsa paylaşırsa çok ...

poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 19-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bizim buralara özgü soğuk bir tatlı çeşididir. Makinem bozulmasa kedim çekecektim birinden emanet almakta hiç işime gelmiyor ama bulamazsam yapacak bişe yok. Elinde olan bir arkadaşvarsa paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

40 kişi bakmış ama bir bici bici yok Acil bici bici resimleri lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AS_MASK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AS_MASK

Hiç Biri / Sivas

Alt 19-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
demekki bakan 40 kişide bici bici yok.
Bu mesajdan alıntı yap
RaTRoJaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RaTRoJaN

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 19-05-2009 #3
Mersin yoresine ait bir tatli o cogu insan bilmez kardes onu baklava gibi degil bence sen cek fotograflarini Acil bici bici resimleri lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 19-05-2009 #4
Mersin yoresine ait bir tatli o cogu insan bilmez kardes onu baklava gibi degil bence sen cek fotograflarini Acil bici bici resimleri lazım...

birisi paylaşsa da görsemAcil bici bici resimleri lazım...merak ettim şu bici biciyiAcil bici bici resimleri lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2009 #5
Bici Bici yaz dönemlerinde yenilen, Adana'ya özgü bir tür tatlıdır. Halk arasında kısaca bici adıyla anılır. En bilinen şekliyle rendelenmiş buz, pişmiş nişasta, pudra şekeri ve şerbetten oluşur. Bici Bici geçmişte neredeyse tamamen seyyar satıcılarda satılan bir ürün olmasına rağmen son yıllarda restoranlarda ve kafelerdede tatlı olarak sunulmaktadır. Hatayda da çokça yapılır ve satılır.

merak gidermek için : )
Bu mesajdan alıntı yap
RaTRoJaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RaTRoJaN

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 19-05-2009 #6
Bici Bici yaz dönemlerinde yenilen, Adana'ya özgü bir tür tatlıdır. Halk arasında kısaca bici adıyla anılır. En bilinen şekliyle rendelenmiş buz, pişmiş nişasta, pudra şekeri ve şerbetten oluşur. Bici Bici geçmişte neredeyse tamamen seyyar satıcılarda satılan bir ürün olmasına rağmen son yıllarda restoranlarda ve kafelerdede tatlı olarak sunulmaktadır. Hatayda da çokça yapılır ve satılır.

sen gul suyunu yazmayı unutmussun Acil bici bici resimleri lazım... oofffff be olsada varya yesek yemegen arkadaslar siddetle tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 19-05-2009 #7

tşk ederim x-irAcil bici bici resimleri lazım...ilginç bişiye benziyo..
gerçekten merakım gittiAcil bici bici resimleri lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2009 #8
sen gul suyunu yazmayı unutmussun Acil bici bici resimleri lazım... oofffff be olsada varya yesek yemegen arkadaslar siddetle tavsiye ederim...
ben yazmadım -alıntı-

henüz yeme şansım olmadı . denemek lazım :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 20-05-2009 #9

Çok yüksek çözünürlükte değil ama belki işine yarayanlar olur. İyi kullanımlar. Acil bici bici resimleri lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 26-05-2009 #10
teşekkürler sonay hanım paylaşımınız için resimler işime yaradı . ayrıcada yorumlarda çok samimi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları