ACİL!! Bir Grafik tasarımcı, bir dijital baskı operatörü ve bir de ustabaşı arıyoruz.

Sonuçlanan İlanlar - ACİL!! Bir Grafik tasarımcı, bir dijital baskı operatörü ve bir de ustabaşı arıyoruz. ...

ACİL!! Bir Grafik tasarımcı, bir dijital baskı operatörü ve bir de ustabaşı arıyoruz.
başka1yer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

başka1yer

Ressam / İstanbul

Alt 19-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil!!! 4. Levent'te olan Baska1Yer Endüstriyel Reklam Ürünleri Ajansımıza;

-photoshop, freehand, corel bilen dijital baskı tecrübesi olan grafik tasarımcı,

-atölye tarafına; dijital baskı makinesi operatörü ve dijital baskı tecrübesi olan ( sıvama, vinil germe bilen) ustabaşı arıyoruz.

İlgilenenlerin ********* ya da ********* adreslerine özgeçmişlerini gönderebilirler... Daha fazla bilgi almak isterseniz 0 212 324 21 73 numaralı telefondan arayabilirsiniz..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları ACİL!! Bir Grafik tasarımcı, bir dijital baskı operatörü ve bir de ustabaşı arıyoruz. veya ACİL!! Bir Grafik tasarımcı, bir dijital baskı operatörü ve bir de ustabaşı arıyoruz.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bynemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynemo

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2010 #3
8 yıl grafikerlik yapmaktayım çeşitli sektörde grafiker olarak çalıştım
fotoğraf üzerine 2 yıl
reklam üzerine 2 yıl
reklam - dijital baskı oparatörü & tabela üzerine 3 yıl
cam fabrikasında şimdi duşakabin cam desenleri için çizim & tasarım üzerine 1yıl

deneyime sahibim

kullandığım programlar

corel draw serileri
photoshop serileri
freehand serileri

extra olarak bir çok program kullanıyorum ama corel, photoshop, freehand çok iyi
diğer programları kısmen kullanıyorum benim tasarımlarımda bana yardımcı olabilecek kadar.

Mehmet EKİCİ
oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2010 #4
grafik tasarım ile ilgili olarak portfolyo mu mail olarak size gönderdim umarım olumlu sonuclanır ve birlikte çalışırız. teşekkurler
graphic_ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphic_ahmet

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2010 #5
iyi günler
şu an ankara da ikamet ediyorum byramdan sonra istanbul a gelmeyi düşünüyorum.
zaten istanbul da dijital baskı grafikerliği ve makina operatörlüğü tecrübem var.
corel/photosop iyi frehand orta...
şartlarınızı mail olarak bildirirseniz *********

başka1yer

Ressam / İstanbul

ACİL!!! 4.Levent'te bulunan BAŞKA1YER ENDÜSTRİYEL REKLAM ürünleri ajansımıza;

Alt 23-11-2010 #6
*Photoshop , Freehand , Corel bilen dijital baskı tecrübesi olan grafik tasarımcısı;

*Atölye tarafına; Dijital baskı operatörü ve dijital baskı tecrübesi olan (sıvama , vinil germe) bilen ustabaşı arıyoruz...

*İlgilenenlerin; ********* adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.Daha fazla bilgi almak için ********* nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz...
oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2010 #7
insanlara bu şekilde davranırsanız açlıktan ölmediği sürece kimse sizinle çalışmak istemeyecektir. ( ön görüşmeye gitmiş biri olarak diğer arkadaşlarında bilgisi olması için yazıyorum bunu)

kedinin fare ile oynadığı gibi oynanmaz insanla, biraz hümanist olun insana saygı duyun.

başka1yer

Ressam / İstanbul

Acil!!! 4.LEVENT'TE BULUNAN BAŞKA 1 YER REKLAM AJANSIMIZA;

Alt 25-11-2010 #8
*Photoshop , Freehand , Corel bilen dijital baskı tecrübesi olan grafik tasarımcı;

*Atölye tarafına; Dijital baskı makina operatörü ve dijital baskı tecrübesi olan (sıvama , vinil germe) bilen ustabaşı arıyoruz.

*İlgilenenlerin; ********* adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.Daha fazla bilgi almak için ********* nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz..