ACİL BİR SORUN: Quark'ta çıktı sorunu

QuarkXPress - ACİL BİR SORUN: Quark'ta çıktı sorunu ...

emekci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emekci

Eğitimci / Kastamonu

Alt 02-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar iyi akşamlar, Yerel gazeteyiz ve Quark 9 kullanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde modemim değiştirdim IP uyuşmadığı içinde bilgisayarcı arkadaş yazıcı ayarlarımla oynamış.

Programdan aydıngere çıktı almak istediğimde daha evvel nokta vuruş gibi çıktı alabiliyordum. Şimdi çıktı çok kötü çıkıyor. Ufak nokta nokta olan çıktılar kalitesizleşti ve tramlarım baskıda gözükmüyor bile.

Sizden acil yardım bekliyorum kurcaladım ama düzeltemedim. Eksik olan nedir?

(Yazıcı ayarlarını görsel oalarak paylaşabilirseniz sevinirim)

Yazıcım: HP 5100 Laser A3 yazıcı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmetince isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetince

Baskıcı / Samsun

Alt 20-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aydınger çıktısı aldığında resimlerin üzerinde tan netlik yok ve küçük noktalar mevcut sayfanın genelinde. Tam olarak anladığım olay ise çıktı alırken frekans ayarını düşük bırakıyorsun frekans 100 yada 106 yaptığında büyük ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır. geç yanıt verdiğim için özür dilerim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap