ACİL ! Blender 3D eğitimi veren kurs merkezi tavsiyesine ihtiyacım var

Diğer - ACİL ! Blender 3D eğitimi veren kurs merkezi tavsiyesine ihtiyacım var Sponsorlu Bağlantılar uzun süredir blender 3D eğitimi almak istiyorum ancak online olarak degıl cunku video izleyerek anlayamıyorum malesef :/ anlamadıgım seyleri sorabilmeli ve cevabını alabilmeliyim. Oyun için kıyafet , saç, ...

Dizzyera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dizzyera

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

uzun süredir blender 3D eğitimi almak istiyorum ancak online olarak degıl cunku video izleyerek anlayamıyorum malesef :/
anlamadıgım seyleri sorabilmeli ve cevabını alabilmeliyim.

Oyun için kıyafet , saç, ayakkabı ve karakter tasarımı yapabilmek istiyorum ama ne kadar arasam da İstanbul içinde bir kurs merkezi bulamadım malesef .

Özellikle üzerine eğilmek istediğim konulara hakim , özel ders verebilecek bir arkadaş tanıyan veya kurs merkezi bilen varsa lütfen beni bilgilendirin.

Bana yardımcı olabilirseniz gercekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

stak bilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stak bilisim

Webmaster / İstanbul

Alt 26-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
uzun süredir blender 3D eğitimi almak istiyorum ancak online olarak degıl cunku video izleyerek anlayamıyorum malesef :/
anlamadıgım seyleri sorabilmeli ve cevabını alabilmeliyim.

Oyun için kıyafet , saç, ayakkabı ve karakter tasarımı yapabilmek istiyorum ama ne kadar arasam da İstanbul içinde bir kurs merkezi bulamadım malesef .

Özellikle üzerine eğilmek istediğim konulara hakim , özel ders verebilecek bir arkadaş tanıyan veya kurs merkezi bilen varsa lütfen beni bilgilendirin.

Bana yardımcı olabilirseniz gercekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim
Merhaba, yeni başlayacağımız eğitimleri buradan kontrol edebilirsiniz, dilerseniz detayları ile görüşebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
Elyysium isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elyysium

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 12-01-2017 #3
merhaba bende senin gibi yeni başladım ve forumda yeniyim ama belnder beginners lesson pdf dosyaları var Neal Hirsig'in onları denesen kurs falan hikaye blender kursu vereni de türkiyede bulacağını düşünmüyorum bunu bir dene adam noktası noktasına anlatıyor ben ünide grafik tasarımı dersi aldım flashı gösterdiler adam kendisi bile bilmiyor
Türkiye'de verilen eğitim kalitesi bu bence en iyis internet ha iyis yokmu var ama daha ileri gidemessin acemiyim sürçü lisan ettikse affola yardım etmek isteyim dedim ACİL ! Blender 3D eğitimi veren kurs merkezi tavsiyesine ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2017 #4
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
blender, blender 3d, blender3d, ders, kurs