(Acil ) Bu Efekt'i nasıl yapabilirim? / Pen tools ile yılbaşı ağacı nasıl çizebilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - (Acil ) Bu Efekt'i nasıl yapabilirim? / Pen tools ile yılbaşı ağacı nasıl çizebilirim ...

(Acil ) Bu Efekt'i nasıl yapabilirim? / Pen tools ile yılbaşı ağacı nasıl çizebilirim
aL1CaNzZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aL1CaNzZz

Öğrenci (Diğer) / Bartın

Alt 29-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar çok profesyonel değilim fakat yeni yıl için bişeyler yapmak istiyorum. Linkte verdiğim efekt nasıl yapılabilir?

http://www.vivagoal.com/images/wallp...allpaper_4.jpg

+ olarak pen tools ile yılbaşı ağacı çizmek istiyorum. Aradım ama istediğim gibi tam anlatım bir bulamadım. Eğer link yada ders paylaşabilirseniz memnun olurum.

Örnek : http://1.bp.blogspot.com/_56pGk_3NxA...stmas-tree.jpg

Teşekkürler, iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aL1CaNzZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aL1CaNzZz

Öğrenci (Diğer) / Bartın

Alt 30-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
günceldir arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
aoratos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aoratos

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 01-01-2011 #3
sayın arkadaşım, pen tool ile çizmeyi eğer biliyor iseniz pen tool ile path oluşturunuz yeni bir layer da brush tool büyüklüğünü ayarlayıp daha sonra da pen tool ile path üzerine geliniz ve sağ mouse tık stroke path 'ı tıklayalım...Daha sonra seçtiğimiz brush büyüklüğünde çizgimiz oluşacaktır...Layer a çift tıklayın daha sonra bleending options ta outer glow dan gerekli ayarları yapınız, ayarladan sonra brush toolla noktacıklar yapın yeni bir layer içinde bunda da blur > guassian blur yap layerını çizginin altına at işlem tamamdır =)
Bu mesajdan alıntı yap