ACİL Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ACİL Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul ...

DoiVetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DoiVetra

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu)

Program/Seviye: CorelDraw- İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Telefon ile dönüş yaparsanız daha hızlı sonuç alabiliriz.

Cam işleme(kumlama) tesisinde çalışacak bay-bayan eleman aranıyor.
Yapması gereken iş Duşakabin camlarına arşivimizde olan hazır desenleri ölçülendirerek Plotter makinesinde kesmek. Bazende Müşterinin getirdiği deseni Corel'de çizip kesime hazır hale getirmek. İşe girecek arkadaş için şimdiden hayırlı olsun işe başladığı gün 1 ay içersinde ssk sı yapılacaktır.

Yerimiz Dudullu'da Modokonun Arkasındadır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACİL  Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul - ACİL  Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul ya da ACİL  Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ACİL  Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ACİL  Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul | ACİL  Corel Bilen Bay-Bayan (Dudullu) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

blueplanetone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueplanetone

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2011 #3
Ciddi ve saygın bu tür sitelerde ilan yayınlamadan önce Etik gereği eğer bir eleman arıyor iseniz çevrenizde dostunuz tanıdığınız var ise onlara sorun hemen ilan atmayın eleman aldıktan sonra da bir telefon açma zahmetinde bulunun lütfen. Görüşmeyi kabul edip başka bir eleman alındığını ben telefon açınca söylemeyin lütfen.
berrecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berrecan

Grafiker / Bursa

Alt 07-11-2012 #4
İş ilanınız icin aradim fakat size ulasamiyorum.her turlu resmi vektor cizim olarak hazirlayabilir kesime hazirlayabilirim daha once lazer kesim icin tasarimlarda yaptim size nasil ulasabilirim