acil corel bilen eleman

Sonuçlanan İlanlar - acil corel bilen eleman Sponsorlu Bağlantılar şişli bomontide bulunan yurt dışına dokuma ürünler yapan bir tekstil firması için italyan tasarımcıyla çalışıcak,ileri derecede corel draw ve photoshop bilen eleman aramaktayız.ilgilenen arkadaşların acil dönmesini rica ederim......

acil corel bilen eleman
vishne_karamel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vishne_karamel

Grafiker / İstanbul

acil corel bilen eleman

Alt 12-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şişli bomontide bulunan yurt dışına dokuma ürünler yapan bir tekstil firması için italyan tasarımcıyla çalışıcak,ileri derecede corel draw ve photoshop bilen eleman aramaktayız.ilgilenen arkadaşların acil dönmesini rica ederim...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 13-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mrb Lar Ben Tekstil Firmasında Grafikerlik Ve Desinatörlükyaptım Corel Ve Photoshop Biliyorum Ozel Msj Dan Bana Ulasabılırsınız.
NUMBER_ONE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NUMBER_ONE

Grafiker / Kırklareli

Alt 27-03-2008 #3
Çok İyİ Derecede Corel Draw Kullaniyorum ÇaliŞmalarimi Tİtİzlİkle Yapiyorum Bİlgİnİze
dewil-hits isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewil-hits

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2008 #4
merhaba 6 yılı aşkın süredir tekstilde corel ve photoshop kullanıyorum bir çok ithalat ihracat firmalarına çalıştım ilgilenirseniz [email protected]************

Tags
acil, corel, bilen, eleman