Acil Corel Draw Bilen Ünv.Mzunu Çalışma Arkadaşı Aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Acil Corel Draw Bilen Ünv.Mzunu Çalışma Arkadaşı Aranıyor - İstanbul ...

mukaremuusb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mukaremuusb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL COREL DRAW BİLEN ÜNV.MZUNU ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR

Program/Seviye: Corel DRAW : Çok İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarım işi ile çok yoğun çalışan yurt dışı merkezli şirketimizde tam zamanlı çalışacak mesai arkadaşları arıyoruz.Şirketimiz Kadıköyde bulunmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0216 336 11 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acil Corel Draw Bilen Ünv.Mzunu Çalışma Arkadaşı Aranıyor - İstanbul - Acil Corel Draw Bilen Ünv.Mzunu Çalışma Arkadaşı Aranıyor - İstanbul ya da Acil Corel Draw Bilen Ünv.Mzunu Çalışma Arkadaşı Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acil Corel Draw Bilen Ünv.Mzunu Çalışma Arkadaşı Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mertayik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertayik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #3
ne is yapacaginida yazsaydiniz cok iyi olurdu malum artik sirtketler hem telefona baksin hem grafik yapsin hem cay tasisin vs . eleman ariyorlar

acaba tam olarak szi ne ariyorsunuz ben kendim icin degil ama (ben boyle olaylar yuzunden yurtdisinda calisiyorum kafam rahat )meraktan sordum
Bu mesajdan alıntı yap