acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul

İş Veren İlanları - acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: iyi seviyede corel bilen anlaşmalı matbaa Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni ...

orpermatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orpermatbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum

Program/Seviye: iyi seviyede corel bilen anlaşmalı matbaa

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 1000 tl maaş ssk yemek

E-posta:

Telefon: 0532 517 80 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul - acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul ya da acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul | acil coreli iyi bilen tecrübeli grafiker arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2011 #3
Firmanızın Bir İsmi Varmı Acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap