Acil ... Dekupe Programına ihtiyacım var

Photoshop - Acil ... Dekupe Programına ihtiyacım var Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar akıl akıldan, bilgi bilgiden üstün Adobe Photoshop CS 8.0 programında çok kolay dekupe yapacağım bir yol bilen veya progmama yapılacak bir ek dosya bilen veya kullanışlı bir ...

bozdemir_mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bozdemir_mehmet

Grafiker / Ankara

Alt 28-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar akıl akıldan, bilgi bilgiden üstün Adobe Photoshop CS 8.0 programında çok kolay dekupe yapacağım bir yol bilen veya progmama yapılacak bir ek dosya bilen veya kullanışlı bir program bilen arkadaşlar varsa yardımını rica edeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

Yapacağım iş : Biz bayrak ve reklam ürünleri üzerine çalışan bir firmayız elimizde çekilmiş birçok resim var ve bunları olabilecek en iyi şekilde dekupe etmek istiyoruz resimlerden örnek verirsek saçaklı bayraklar ( bunların saçakları dünden beri beni çok yordu : ) ) acil yardım lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 28-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop un kendi bunyesinde bulunan filtreler bölümünde ki extract ı kullanabilirsiniz yada knockout adında bir filtresi var onu bulup yukleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
su gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

su gibi

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2009 #3
Photoshop un kendi bunyesinde bulunan filtreler bölümünde ki extract ı kullanabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
su gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

su gibi

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2009 #4
Photoshop un kendi bunyesinde bulunan filtreler bölümünde ki extract ı kullanabilirsiniz kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap