ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Muğla / ...

tasarimci34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci34

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Muğla / Milas'ta bulunan matbaamız için acil olarak deneyimli, profesyonel matbaa grafikeri arıyoruz.
MİLBASSAN (Milas Basım Sanayi)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli - ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli ya da ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli | ACİL DENEYİMLİ MATBAA GRAFİKERİ ARANIYOR-MİLAS - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 25-11-2010 #3
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...