Acil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Acil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Acil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop Illüstratör MS Office Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil ...

semra_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semra_grafik(31)

Grafiker / Bursa

Alt 14-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası

Program/Seviye: Photoshop
Illüstratör
MS Office

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firmamızda Tam zamanlı çalışabilecek.. Deneyimli yada yetiştirilebilecek bayan grafiker aranmaktadır.
İşyerimiz Kadıköy rıhtıma yakındır...

E-posta:

Telefon: 0216 418 13 12
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Acil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye GeneliAcil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye GeneliAcil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye GeneliAcil Deneyimli yada yetiştirebilecek Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #3
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
vectordesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vectordesign

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2015 #4
Mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Suulee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Suulee

Eğitimci / İstanbul

Merhaba

Alt 21-02-2015 #5
Suanda aribilgi kursunda grafik eğitimi aliyrum. Kursum 3 ay snra bitmis olacak. Çocuk hikaye kitaplari uzerine yuksek lisans yapmaktayim. Ayni zamanda resim ögretmeniyim. Sizinle calismak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap