Acil dernek logosu lazım

Logo Tasarımları - Acil dernek logosu lazım ...

Konu Kapatılmıştır
Acil dernek logosu lazım
çizgı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çizgı(34)

Webmaster / İstanbul

Standart
Alt 20-10-2009 #11
Sponsorlu Bağlantılar

bir bakkal bedava ekmek dağıtıyor mu? Yada herhangi bir elektronik markette bedava bilgisayar tv vs veriyorlar mı? Neden biz verelim? Ayrıca şunu unutma ki bal tutan parmağını yalar yani ne kadar dernek de olsa bir şekilde parar girişi para çıkışı olacak. Bunlardan bir kısmını da bu işlere ayırmalı. Bir de orada berglakin arkadaşımız yazmış forum kurallarını oku bir bak bu konu hakkında neler yazıyor ondan sonra fikrini söyle.
hay allahım ya sankı cok sey yapıcaksınız ha sankı sırtınızda taş cekıyorsunuz paraya tapan arkadasım hayır karsılıksız yapılır bu dernek işi dedık tuzel devlete baglı kurumsal bır kurulus yap yada yapma yorumuna ıhtıyacımız yok ayrıca yukardada acıklamısız sıte kurallarınıda senden ıyı bıldıgıme emınım bence sen ıyı oku kuralları...zaten sızden bırsey ısteyene kadar ben ben webtasarımcıyım yaptım zaten sankı cok zor bırsey ulasılmaz deyılsınız merak etmeyın azcık yeryuzune ının hayır yapın ......senın gıbılere para versekte yapamaz zaten akıl bu olduktan sonra......
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 20-10-2009 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bize fikir olması için verdiğiniz logolar ben bunca senedir bu işle uğraşıyorum. bunlar 5 dakikada yapılabilecek tarzdan logo değil.bu tarz logoların amblemleri için kafa patlatmak gerekir.Uzun uğraş gerektirir.amblemler özgün olup olup olmadığı (bir başka logoya benzeyip benzemediği)gibi araştırılır. en önemlisi logo yapılacak kurumun özelliklerine uygun bir sembol geliştirmek. Benim size çizdiğim sizin vermiş olduğunuz hazır fontlardan dolayı bu kadar kısa sürdü. yoksa logo bu kadar basit bir iş değil saygılar.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart
Alt 20-10-2009 #13
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
  • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar...::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Konu Kapatılmıştır

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
TIP Logosu Lazım Acil Graphics33 Logo İstek 16 02-05-2012 10:22:58
dernek logosu puca Logo Tasarımları 8 02-07-2008 16:17:38
dernek logosu capanomer Logo Tasarımları 21 29-03-2008 17:07:16

Kapat
Şifremi Unuttum?