acil dershane dergi basım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - acil dershane dergi basım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar acil dershane dergi basım Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: 19x27 4 renk 1. hamur 70 gr. tel dikiş kendinden kapak 96sayfax 2000 adet ...

sdemir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdemir1

Eğitimci / Sivas

Alt 23-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

acil dershane dergi basım

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: 19x27

4 renk 1. hamur 70 gr. tel dikiş kendinden kapak

96sayfax 2000 adet

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 10 gün

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

acil dershane dergi basım - Türkiye Geneliacil dershane dergi basım - Türkiye Geneliacil dershane dergi basım - Türkiye Geneliacil dershane dergi basım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

focus matbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

focus matbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 24-05-2014 #3
mail adresiniz yanlış sanırım, mail gönderilmiyor... pm ile fiyat teklifini yollluyorum