Acıl eleman aranıyor - Ankara

İş Veren İlanları - Acıl eleman aranıyor - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Acıl eleman aranıyor Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: photoshop freehand flash ındesing Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

VeRDe06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VeRDe06

Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acıl eleman aranıyor

Program/Seviye: photoshop
freehand
flash
ındesing

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: yenı kurulan ofısımız ıcın eleman arıyoruz
grafıker...
-bay/bayan
-grafık tasarım mezunu
-ıstenen porgramlara hakım

pazarlamacı...
-bayan
-ıletısımı ıyı
-arac kullanabılen

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Acıl eleman aranıyor - AnkaraAcıl eleman aranıyor - AnkaraAcıl eleman aranıyor - AnkaraAcıl eleman aranıyor - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gitarist8558 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gitarist8558

Bilg. Teknikeri / Sivas

Alt 01-02-2013 #3
flas ve photoshop programlarını kullanabiliyorum tel:05063275922
Bu mesajdan alıntı yap
burakutlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakutlu

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-02-2013 #4
Bilge adam Web&Grafik eğitiminden üstün başarı ile yenimezun oldum ancak daha önce hiç iş tecrübem yok photoshop,Illustrator,İndesing,Flash orta derecede biliyorum askerlik durumum 2019a kadar tecilim bulunmaktadır.İsterseniz mail yoluyla hazırda 1 adet kurumsal çalışmam bulunmaktadır gönderebilirim. ilgilenirseniz 533 021 43 38
Bu mesajdan alıntı yap