Acil Flash bilen Web Tasarimci Araniyor [Tam Zamanli - ANKARA]

Sonuçlanan İlanlar - Acil Flash bilen Web Tasarimci Araniyor [Tam Zamanli - ANKARA] Sponsorlu Bağlantılar Web tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-kampanya geliştrme ve uygulama, içerik hazırlama ve yönetim, 2D ve 3D animasyon, interaktif CD alanlarında uzman olan Max Reklam Evi, yurtiçinde ve ...

Alt 07-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-kampanya geliştrme ve uygulama, içerik hazırlama ve yönetim, 2D ve 3D animasyon, interaktif CD alanlarında uzman olan Max Reklam Evi, yurtiçinde ve yurtdışında farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara projeler geliştirmektedir.

İş Tanımı
Flash Web Tasarimci olarak çalışacak arkadaşımız ilgili web siteleri için arayuz, banner tasarımları, gerekli flash uygulamaları geliştirecek ve grafik tasarim ekiplerimizle isbirliği içinde, tempolu bir ortamda yeni ve yaratıcı projelerde görev alacaktır.

Aranan Nitelikler
- Adobe Flash programını ileri düzeyde kullanabilmek
- Flash tabanlı web site yapiminda en az 2 yıl profesyonel deneyim sahibi olmak
- Üniversitelerin Güzel Sanatlar gibi ilgili fakültelerinden mezun olmak (tercihen)
- Zaman baskısı altında çalışabilmek
- Takım çalışmasına yatkın olmak

İlgilenen adaylar, özgeçmişlerini PM'den gönderebilirler.

Max Reklam Evi
Ugur Mumcu Caddesi
Küpe Sokak No. 1 Kat. 2 Daire. 4
Cankaya - ANKARA
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Flash Web Sİte Yapilir + Anİmasyon+flash Banner Logo+ Hazir Flash Template Edİtlenİr

Alt 05-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
FLASH WEB SİTE YAPILIR + ANİMASYON+FLASH BANNER LOGO+ HAZIR FLASH TEMPLATE EDİTLENİR + İNTERAKTİF(TANITIM) CD YAPILIR.MAKUL FİYAT

ben online çalışıyorum gerekli koşulları msnde görüşelim.

Tags
acil, ankara, araniyor, bilen, flash, grafik, grafiker, internet, tam, tasarim, tasarimci, web, webmaster, zamanli