acil garfiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - acil garfiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar acil garfiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop vb... Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Acil bay-bayan ...

acil garfiker - İstanbul
korhanv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korhanv(39)

Hiç Biri / İstanbul

acil garfiker - İstanbul

Alt 22-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

acil garfiker

Program/Seviye: Photoshop vb...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Acil bay-bayan grafiker aranıyor. Pendik, merkez'de faaliyet gösteren reklam üretim tesisi için, tercihen dış mekan latex makina kullanabilen grafiker araınıyor. İlgililer mail adresinden ya da 533 698 87 75 nolu telefondan teferruatlı bilgi alabilirler.

E-posta: ****

Girmiş olduğum bu ilanın, çalışma arkadaşını bulduğumuzdan dolayı kaldırılmasını istiyorum.

Teşekkürler
K V
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları acil garfiker - İstanbul - acil garfiker - İstanbul ya da acil garfiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
acil garfiker - İstanbul | acil garfiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..