acil grafiker acemide olabilir - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - acil grafiker acemide olabilir - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar acil grafiker acemide olabilir Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Freehand ve Photoshop Tercihen Mac kullanmayı bilen çok iyi bilmenize gerek yok yerimiz Topkapıdadır. SSK+Yemek+Maaş Martı Ofset Çalışma Şartları: ...

scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

acil grafiker acemide olabilir

Program/Seviye: Freehand ve Photoshop Tercihen Mac kullanmayı bilen çok iyi bilmenize gerek yok yerimiz Topkapıdadır.

SSK+Yemek+Maaş

Martı Ofset

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları acil grafiker acemide olabilir - İstanbul - acil grafiker acemide olabilir - İstanbul ya da acil grafiker acemide olabilir - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | acil grafiker acemide olabilir - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
acil grafiker acemide olabilir - İstanbul | acil grafiker acemide olabilir - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sema1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2011 #3
topkapıda nerede yeriniz ben topkapıdayım dilerseniz görüşebiliriz...
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2011 #4
İlanınızla ilgileniyorum ... Cv yolladım

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2011 #5
size **** attım olumlu veya olumsuz dönerseniz sevinirim...
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 11-04-2011 #6
size **** attım olumlu veya olumsuz dönerseniz sevinirim...
sema hanım arkadaşımız mail ve cv lere değerlendırme yaptıktan sonra en kısa surede donus yapılacaktır sız cv nızı maıl attınızmı?

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2011 #7
evet geçen hafta **** atmıştım eğer ulaşmadıysa tekrar gönderririm ilginiz için saolun..