Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul ...

gokhanyaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanyaka

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Freehand, photoshop iyi seviyede, illustrator orta seviyede.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Beylikdüzü'nde bulunan Halaman Matbaacılık grafiker aramaktadır. Başvuracak arkadaşın karton etikette tecrübeli olması ve macintosh platformunda çalışmış olması gerekmektedir. Freehand iyi seviyede, photoshop ve illustrator orta seviyede bilmesi gereklidir.
E5 ve E6'dan servisimiz vardır. Lütfen matbaa tecrübesi olmayan adaylar başvurmasınlar. Dikkate alınmayacaktır. Maaş için buraya davet edilen arkadaş-lar patronla görüşecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul - Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul ya da Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul | Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafikalper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikalper

Grafiker / İstanbul

grafiker ilanı

Alt 20-07-2011 #3
Merhaba Gökhan bey
Mac ortamında İstediğiniz programlara vakıf olup karton ambalaj , flexo ve dijital baskı konularındada tecrübeliyim şuan aktif olarak çalışıyorum Duran Ofset (6 Yıl) Stil Ofset (5 Yıl) Platform Medya (9 Yıl) gibi Firmalarda çalıştım İstemiş olduğum maaş 3500 tl dir...referanslar ve fiyat uygunsa bana ********* özel mailimden ulaşabilirsiniz .

saygılar
kariyerben isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kariyerben

Fotoğrafçı / Burdur

Alt 14-08-2011 #4
Universiteden mezun olalı bir kaç ay oluyor ama iş bulma konusunda sıkıntı çekiyordum.İş arıyorumdum sadece kullanımı kolay birtane kariyer portalı gördum www.isbulurum .com diye .ilan bıraktıgım zaman benımle ılgılı sektörlerı takıp et diye bi kısım yapmıslar o sektörde iş ilanı oldumu bana mail olarak geliyordu çok hoşuma gitti benım.Sizede tavsiye ederim.