Acil Grafiker Aranıyor - Ankara

İş Veren İlanları - Acil Grafiker Aranıyor - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Acil Grafiker Aranıyor Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop, Indesign, Illustrator, CorelDraw, Freehand, MS Office Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli ...

navi medya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

navi medya

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Photoshop, Indesign, Illustrator, CorelDraw, Freehand, MS Office

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:
  • Tercihen üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun ya da konuyla ilgili eğitim almış,
  • Benzer pozisyonda en az 2 yıl Reklam Ajansı deneyimine sahip,
  • Görsel gücü kuvvetli, hızlı fikirler üretip uygulayabilen,
  • Özgün tasarım yeteneğine sahip,
  • Kendini geliştiren, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden,
  • Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında yeterli bilgiye sahip,
  • Örnek çalışmalarını referans olarak sunabilecek,
  • Grafik tasarımcı aranmaktadır.
  • Grafik tasarım ile ilgili Photoshop , Illustrator , Freehand ,Indesign ve CorelDraw tasarım programlarını ve MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen.

E-posta:

Telefon: 0312 446 04 61
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Acil Grafiker Aranıyor - AnkaraAcil Grafiker Aranıyor - AnkaraAcil Grafiker Aranıyor - AnkaraAcil Grafiker Aranıyor - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
navi medya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

navi medya

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-03-2015 #3
Ajansımız Ankara Çankaya Yıldız' da bulunmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap