Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa - İstanbul

İş Veren İlanları - Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel - Photoshop - Freehand bilmesi yeterlidir Öncelikli olarak daha önceyapılan çalışmaların hepsi corelde yapıldığı için corel ...

asra24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asra24

Matbaacı / İstanbul

Alt 28-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa

Program/Seviye: Corel - Photoshop - Freehand bilmesi yeterlidir

Öncelikli olarak daha önceyapılan çalışmaların hepsi corelde yapıldığı için corel bilen arkadaşlar önceliklidir

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yerimiz Beşyüzevler Karadeniz Mahallesindedir. Katalog Broşür vs gibi işler yanı sıra okullara dergi çıkarmaktayız.

Aydın SEZGİN

E-posta:

Telefon: 0212 617 21 28
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa - İstanbul - Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa - İstanbul ya da Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acil Grafiker Aranıyor / Gaziosmanpaşa - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
fatma potak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatma potak(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2012 #3
Ben orda oturuyorum yakında banamalesef corel bilmiyorum.-Freehand photoshop illustrator ve indesign.
Bu mesajdan alıntı yap
asra24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asra24

Matbaacı / İstanbul

Alt 02-06-2012 #4
Bizimle iletişime geçin lütfen....
Bu mesajdan alıntı yap