Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul ...

Lysistrata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lysistrata(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tarih dolayısı ile geçerliliği biten ilan
Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarihi geçmiş bir konu olması sebebiyle konunuz kapatılmıştır.
Konu sahibi üyemiz konusunu yenilemek isterse yönetim ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Acil Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Freehand, Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ağırlıklı olarak kartvizit, broşür, fatura, branda vs. yapılan matbaamıza Mac kullanabilen grafiker aranıyor.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul - Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul ya da Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Acil Grafiker Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

chanel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chanel

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2012 #3
Yeriniz nerede ? Mail adresiniz hata veriyor..