Acil grafiker aranıyor! - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Acil grafiker aranıyor! - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Acil grafiker aranıyor! Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Master Collection CS5 (en az iyi seviyede) HTML(en az orta seviyede) CSS(en az giriş seviyede) PHP(en az giriş seviyede) ...

diamondreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diamondreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil grafiker aranıyor!

Program/Seviye: Adobe Master Collection CS5 (en az iyi seviyede)
HTML(en az orta seviyede)
CSS(en az giriş seviyede)
PHP(en az giriş seviyede)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Kurumsal kimlik(logo, kartvizit, katalog, broşür vb..) konusunda iyi olduğunu düşünen, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve dergi tasarımı konusunda kendine güvenen takım arkadaşları aramaktayız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Acil grafiker aranıyor! - İstanbulAcil grafiker aranıyor! - İstanbulAcil grafiker aranıyor! - İstanbulAcil grafiker aranıyor! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

begümsoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begümsoner

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2013 #3
Çok özür diliyorum, cahilliğime verin fakat katalog ve kurumsal kimlik yapmasını istediğiniz bir grafikerin neden php ve css bilmesini istediğinizi gerçekten anlamış değilim. Verdiğiniz iş tanımına göre bilinmesinin gerektiği hiçbir durum yok.
Serjean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serjean(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 28-02-2013 #4
HTML(en az orta seviyede)
CSS(en az giriş seviyede)
PHP(en az giriş seviyede)
bu donanıma sahip herhangi biri web tasarımcısı ünvanıyla herhangi bi yerde çalışabilir, grafikerlikle ne alakası var bu özelliklerin, grafikçi adam ne anlar html php'den ????
istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2013 #5
bence olabilir
mesela ben 5 yıldan fazla grafikerim ve ek olarak web tasarım işleri yapıyorum
ama işverenlerle maaş konusunda anlaşılamıyor çünkü bu niteliklere sahip birisi
haliyle fazla para ister mesela ben 3500-4000 den aşağı çalışmam böyle bir işteAcil grafiker aranıyor! - İstanbul
ilk sorunun cevabı:
firma grafik tasarım işleri yapıyordur ve müşterileriyle web sayfası üzerinden iletişim kuruyordur
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 02-03-2013 #6
Amele arıyoruz her işi yapıcak az maaş alıcak falan filan işte fazla üzerine düşmeyin uyanmasın Acil grafiker aranıyor! - İstanbul)

istanblue34 baba sen nerelerde çalıştın çok merak ettim ??
istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2013 #7
tekstil aksesuar firmaları
neden sordun?