Acil grafiker aranıyor | Lüleburgaz - Kırklareli

Sonuçlanan İlanlar - Acil grafiker aranıyor | Lüleburgaz - Kırklareli ...

mydelikadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mydelikadir

Grafiker / Malatya

Alt 16-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil grafiker aranıyor | Lüleburgaz

Program/Seviye: corel corel corel corel corel

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Lüleburgaz da çalışabilecek konaklama imkânı ve tüm masrafları şirket tarafından karşılanacaktır. Resmi iş olduğu için 3 ay sürelidir, daha sonra Edirne veya Çerkezköy de ikamet edilecektir.

Lütfen ilgilenen arkadaşlar acil olarak aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşsınlar.

1,250 maaş + konaklama dahil tüm giderlerinizi şirket tarafından karşılanacaktır. + olarak prim verilecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Acil grafiker aranıyor | Lüleburgaz - KırklareliAcil grafiker aranıyor | Lüleburgaz - KırklareliAcil grafiker aranıyor | Lüleburgaz - KırklareliAcil grafiker aranıyor | Lüleburgaz - Kırklareli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatim

Grafiker / Kırklareli

Alt 26-06-2014 #3
merhaba orta seviyenin biraz üstünde corel biliyorum 1 yıl kadar matba ve tasarımla ilgili ça çalıştım halkla ilişkiler ve reklam mezunuyum iş arıyorum

merhaba iyi günler ortada derecede fhotoshop biliyorum corel artı adobe photoshop
mydelikadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mydelikadir

Grafiker / Malatya

Acil grafiker | Lüleburgaz - Kırklareli

Alt 30-06-2014 #4
Acil grafiker | Lüleburgaz

Program/Seviye: corel , ps sadece sayfa tasarımı yapacak bir ekip arkadaşı arıyoruz çok profesyonel olmasına gerek yok, ilgilenen arkadaşlar lütfen arasınlar maaş ve çalışma şartları uıygundur.

lüleburgaz dışından olan arkadaşlar için konaklama ve yemek masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. ekip halinde home ofis çalışmaktayız..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

Telefon: *********