Acil Grafiker Arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Acil Grafiker Arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar Ekspressnet reklam ajansında çalıştırılmak üzere Ankara'da ikamet eden bayan grafiker arıyoruz. İlgili arkadaşlar ********* ve ********* nolu telefonlardan bize ulaşabilirler......

Acil Grafiker Arıyoruz
ekspressnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekspressnet

Matbaacı / Ankara

Acil Grafiker Arıyoruz

Alt 26-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ekspressnet reklam ajansında çalıştırılmak üzere Ankara'da ikamet eden bayan grafiker arıyoruz. İlgili arkadaşlar ********* ve ********* nolu telefonlardan bize ulaşabilirler...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 26-12-2009 #3
iletişim:*********
GLADORA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GLADORA

Grafiker / Ankara

Alt 27-12-2009 #4
neden bayan???
ekspressnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekspressnet

Matbaacı / Ankara

Alt 27-12-2009 #5
Bayan olmasının nedeni ; Çalışmalarını ofisimizde yapacağı için sürekli ofiste kalması gerekiyor, boş zamanlarında ofisin diğer işlerinide yürütecek (Telefon, müşteri kayıtları, ön muhasebe gibi) bu nedenle özellikle bayan arıyoruz...
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2009 #6
o zaman ilanı değiştirelim; Ekspressnet reklam ajansında çalıştırılmak üzere Ankara'da ikamet eden bayan grafiker, sekreter, temizlik elemanı, ahçı, müşterilere her daim mutluluk saçan gözlerle sırıtacak, şu an için aklımıza gelmiyor ama burada sonradan ortaya çıkabilecek olan ek işlere sesini çıkartmayacak, bir kaç elemanın yaptığı işi tek başına yapacak; bu arada tek kişi! olduğu gerçeğini kabul edip; birden fazla insanın aldığı maaşa bedel bir maaş talep etmeyecek biri!ni arıyoruz. İlgili arkadaşlar ********* ve ********* nolu telefonlardan bize ulaşabilirler...ha bu arada! matbaa deneyimli ve hatta üniversite mezunu olursa tam süper olur! Aranan nitelikler; mutfakta tek eliyle bardak yıkarken,diğer eliyle mouse tutabilmeli; aynı anda telefonu kulağına omzunu destek olarak kullanabilmeli. Ekrana su sıçratmamalı, tasarıma kendini kaptırıp yemeği de yakmamalı.
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2009 #7
efoja _ sana aynen katılıyorum,grafiker grafiker dir çaycı çaycıdır sekreterde sekreter.buna benzer ilanlar heryerde görüyorum mesela şoförlüğü olan mobilya montaj cısı gibi.Memlekette işsizlik var diye insanlar resmen sömürülüyor malesef.
GLADORA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GLADORA

Grafiker / Ankara

Alt 27-12-2009 #8
ahaha...efoja super yorum...
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2009 #9
Acaba "ayıp mı ki?" diye düşünmedim dersem yalan olur bu yorum için.... Ama bence böyle istekler ayıp. Onur kırıcı hatta. Sakın sekreterlik ya da daha başka meslekleri küçümsediğim düşünülmesin. Herkes kendi işini yapsa her şey çok daha farklı olacak bu kadar basit; gelir dağılımına da yansıyacak bu, işlerin yürüyüşünün kalitesine de. Grafiker orada katalog sayfası hazırlıyor diyelim, telefon çaldı... hadiii, topla bakalım tekrar dikkati. Ayrıca artık işverenin çalışandan kendi görevi dışında görevler beklemesi yasal değil. Mobbinge giriyor.
x1xali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x1xali(31)

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2009 #10
yürü be kim tutar seni efoja aynen katılıyorum sana bende yapmıştım bu yazdıklarını zamanında gerçi tek elimle bardak yıkayamıyordum ama olsun acemiliğime denk geldi acayip sümürü yaptı ha iş yanlış çıkıncada niye bu yanlış diyordu maaştan kesiyordu artıkın dayanamadım en sonunda patladım "sen gel bu işleri yap üstüne üstük bide grafik tasarımını yap ta göreyim seni" dedim ve işten çıktım Acil Grafiker Arıyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları