ACİL Grafiker Arıyoruz...

Sonuçlanan İlanlar - ACİL Grafiker Arıyoruz... ...

idramali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idramali

Webmaster / İzmir

Alt 10-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Bayraklı'da çalışmakta olan firmamızda ; hazırlayacağımz web sitelerine arayüz hazırlayarak bay - bayan grafiker takım arkadaşları arıyoruz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları ACİL Grafiker Arıyoruz... veya ACİL Grafiker Arıyoruz...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

darkness333435 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkness333435

Grafiker / İzmir

Alt 11-10-2010 #3
3d grafik ve animasyoncuyum....partikül çalışmaları gorsel açıdan cok rağbet görüyo...patlama,,ateşşş,,sihir,,,,rüzgar efekti after efekt ve after burn uyguluyoruz ekstradan....sitelere bu tarz partikül efektleri uyguluyorum...*********