Acil grafiker deneyimli - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Acil grafiker deneyimli - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Acil grafiker deneyimli Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Acil grafiker aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Aranan Nitelikler: ...

semos08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semos08

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil grafiker deneyimli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Acil grafiker aranıyor

Program/Seviye: Aranan Nitelikler:

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel Draw programlarından en az iki tanesini iyi derecede bilmek
Baskı teknikleri, baskısı öncesi hazırlık, matbaa konularında bilgi ve deneyime sahip,
Görsel tasarım ve analitik yönü güçlü
Renkler,tipografi,tasarım ve kompozisyon unsurlarına hakim,
Vizyon sahibi adaylar

Çalışma Şartları: Farketmez

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Acil grafiker deneyimli - Türkiye GeneliAcil grafiker deneyimli - Türkiye GeneliAcil grafiker deneyimli - Türkiye GeneliAcil grafiker deneyimli - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sansiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sansiri(41)

Grafiker / Muğla

Alt 07-06-2013 #3
Verilen mail adresi / telefon ile iletişime geçiniz.

1,5 aydır Freelance çalışmaya başladım 96 dan beri bu işi yapıyorum programlarda deneyimliyim. ayrıca hem matbaa hemde ajans deneyimim var çalışmak isterseniz bana buradaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. ****