Acil grafiker Eryaman/Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Acil grafiker Eryaman/Ankara Sponsorlu Bağlantılar Ankara Eryaman'da dergi ve ajansımıza acil olarak tam zamanlı çalışacak hızlı ve yaratıcı tasarımlar yapabilen tecrübeli garafiker alınacaktır. Web tasarımından anlayan arkadaşlar tercih sebebidir. İlanımızla ilgilenen arkadaşların hızlı ...

vtorcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vtorcu

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Eryaman'da dergi ve ajansımıza acil olarak tam zamanlı çalışacak hızlı ve yaratıcı tasarımlar yapabilen tecrübeli garafiker alınacaktır. Web tasarımından anlayan arkadaşlar tercih sebebidir. İlanımızla ilgilenen arkadaşların hızlı iletişim kurabilmemiz için özel mesajlarına iletişim numarası yazmalarını özellikle rica ediyoruz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[COLOR=DarkOrange]Dikkat![/COLOR]
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
turuncugraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turuncugraf

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2009 #3
merhaba
Batikentte ikamet ediyorum.
Portfolyo ve iletişim için
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2009 #4
Dergi, ajans ve web Acil grafiker Eryaman/Ankara
torpil141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torpil141(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-12-2009 #5
Freelance olarak düşünürseniz, çalışabiliriz.

Muhammet TORPİL
Grafiker

vtorcu

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-12-2009 #6
Ankara Eryaman'da dergi ve ajansımıza acil olarak tam zamanlı çalışacak hızlı ve yaratıcı tasarımlar yapabilen tecrübeli garafiker alınacaktır. Web tasarımından anlayan arkadaşlar tercih sebebidir. İlanımızla ilgilenen arkadaşların hızlı iletişim kurabilmemiz için özel mesajlarına iletişim numarası yazmalarını özellikle rica ediyoruz.
Freelance grafiker istemiyoruz ama Eryaman veya yakın çevresinde ikamet eden web sitesi yapabilen arkadaşlarla freelance çalışmamız mümkün.
koala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koala

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-12-2009 #7
Merhaba Eryaman'da ikamet ediyorum. İki yıllık özel bir dergide tecrübem var, ilanınızla ilgileniyorum.

energy_explode

Misafir

Alt 13-12-2009 #8
freelance web tasarımcı için isterseniz görüşebiliriz.

vtorcu

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-12-2009 #9
Basılmış broşür, dergi,katalog,gazete vb. iş örneklerinizi ve iletişim numaralarınızı lütfen ********* adresine e-posta ile gönderiniz.

Freelance grafiker istemiyoruz ama Eryaman veya yakın çevresinde ikamet eden web sitesi yapabilen arkadaşlarla freelance çalışmamız mümkün.
karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2009 #10
********* adresinden irtibata gecer misiniz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları