Acil Grafiker Ve Web Tasarimci Ariyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Acil Grafiker Ve Web Tasarimci Ariyoruz ...

Alt 01-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="darkred"]ACİLEN[/COLOR] FİRMAMIZIN REKLAM İŞLERİNDE YARDIMCI OLMAK İÇİN FULL TİME VEYA PART TİME BİR UYGULAMACI ARIYORUZ!

görev tanımı:

firmamızın mevcut web sayfasının tasarımının yenilenmesi, takibi, yeni web sayfaları oluşturabilecek,

el ilanı, broşür, katalog, kitap kapakları, afiş, flama gibi materyalleri yapabilecek,

daha önce bu konularda deneyimi olan,
creatif çalışmalar yapabilecek,
trendleri takip eden,
reklam departmanına bağlı çalışacak,
çevik, disiplinli, dikkatli ve profesyonel çalışabilecek,
tercihen eğitimli ve sigara kullanmayan takım arkadaşları aranıyor.

*yetenekli öğrenciler de olabilir ancak portfolyo şarttır.
**birden fazla kişi alınabilir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 29-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop, Corel, freehand bilmekteyim lakin profösyonel değilim anadolu yakasında oturmaktayım 6 yıllık açık hava reklamcılığı ve matbaa tecrübem var
Alt 01-01-2008 #3
reklam ajansı ve matbaa tecrübem var çalışmak istiyorumda cv yi nereye göndericez tşk
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-01-2008 #4
reklam ajansı ve matbaa tecrübem var çalışmak istiyorumda cv yi nereye göndericez tşk
az öncede yazdım hala okumadınız sanırım
özel mesaj diye bişey var ordan iletişime geçiceksiniz
gayecoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gayecoban

Yrd. Grafiker / İstanbul

İŞ

Alt 01-01-2008 #5
Mac, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ,Macromedia Dreamweaver, Macromedia Flash 8Office Programları programlarını kullanıyorum. Bilge Adam'da Grafiker ve Web Tasarımda kurs görmekteyim.
İSTANBUL-Küçükçekmece'de ikamet ediyorum.Olumlu veya olumsuz E-Posta [email protected]**********
Hoşçakalın,
Gaye
eftelyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eftelyam

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2009 #6
merhaba eğer hala ihtiyacınz varsa uygun fiyatlarla yardımcı olmak isterim msn adersim
enjoyinger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enjoyinger

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2009 #7
Merhaba,

Belirttiğiniz niteliklerde takım yada bireysel bazda çalışabileceğimden eminim. Aşağıdaki adresten özgeçmiş ve son bir yıl hariç portfolyo bilgilerime ulaşabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

View Portfolio

Tags
reklam tasarm grafik