Acil indesign pdf sorunu!

InDesign - Acil indesign pdf sorunu! Sponsorlu Bağlantılar MAC te çalıştığım indesign dosyamdan pdf e çeviremiyorum masaüstüde yüklenir gibi olup kayboluyor pc de denedim aynı şey dergi yapıyorum yedek dosyalardada aynı sorun yardım edebilecek olan varmı...

arizaeren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arizaeren

Grafiker / Ağrı

Alt 11-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MAC te çalıştığım indesign dosyamdan pdf e çeviremiyorum masaüstüde yüklenir gibi olup kayboluyor pc de denedim aynı şey dergi yapıyorum yedek dosyalardada aynı sorun yardım edebilecek olan varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
MAC te çalıştığım indesign dosyamdan pdf e çeviremiyorum masaüstüde yüklenir gibi olup kayboluyor pc de denedim aynı şey dergi yapıyorum yedek dosyalardada aynı sorun yardım edebilecek olan varmı
Indesign belgenizi PDF'ye çevirmenin iki yolu vardır.

1- postscript hale getirip Distiller aracılığıyla (ki bu adobe'nin kendi program skalası için gerekli değildir)

2- Indesing File>Export menüsünden export seçeneğini kullanarak.

Siz hangi yolu uyguluyorsunuz? Herhangi bir hata mesajı veriyor mu? Biraz daha bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap