ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ...

chicho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chicho

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: illustrator ileri seviye
photoshop ileri seviye

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

Çok yakında açılacak web sitemizde yer alacak kişiye özel ve grafik tasarım ürünlerimiz için sadece teknik kısmında destek olacak ( tasarım değil ) ileri seviyede illustrator ve photoshop kullanan grafikerler aranıyor...

Detaylar için mail adresimden ulaşabilirsiniz...

tşkler

Çiğdem AKAR

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli - ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ya da ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli | ACİL İstanbul Avrupa Yakası Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tuba Kkl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tuba Kkl(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2011 #3
Merhaba ben ilanınızla ilgili sizinle görüşmek istiyorum size nasıl ulaşabilirim?