acil kitap tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - acil kitap tasarımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bana matematik ders kitabi için kitap kapağı tasarım örnekleri gereklidir. yardımcı olursanız çok sevinirim:lol:....

acil kitap tasarımı

acil kitap tasarımı

Alt 25-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bana matematik ders kitabi için kitap kapağı tasarım örnekleri gereklidir. yardımcı olursanız çok sevinirim:lol:.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bizede acil kurallara uyan üyeler lazım acil kitap tasarımı Örnek elimde mevcut değil. Ayrıca bu şekilde yardımcı olmamızı beklemeyin.. Siz birşeyler tasarlayın biz sizin ufkunuzu görelim onun hakkında yorumlar yaparak yapıcı eleştiriler sonucunda tasarımınızı en olumlu hale getiririz. Kusura bakmayın ancak sizinkisi biraz hazırlıcılığa benziyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 25-02-2008 #3
Gökhan Bey'e katılıyorum, kendi emeğinizi koymanız çok daha iyi olacaktır, yoksa nasıl ilerlersiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-02-2008 #4
arkadaşlar kesinlikle size katılıyorum.. ben matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve bu benim ödevimdi. ayrıca bu konuda hiçbir çalışma yapmadığım için hiç bir ön bilgiye sahip değilim.. kusura bakmayın çok haklısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-02-2008 #5
arkadaşlar kesinlikle size katılıyorum.. ben matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve bu benim ödevimdi. ayrıca bu konuda hiçbir çalışma yapmadığım için hiç bir ön bilgiye sahip değilim.. kusura bakmayın çok haklısınız.
Tebrik ederim. Ne demek istediğimizi anlayıp mesleğimize saygı ile bakabildiğiniz için ayrıca teşekkür de ederim. Bu çalışmaya ihtiyacınız var ve profesyonel bir iş yapmakta istiyorsanız. İş verenler bölümüne açacağınız bir başlık ile her hangi bir arkadaşımızla anlaştığınız taktirde istediğiniz çalışmayı temin edeceğinize inanıyorum. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-02-2008 #6
yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim arkadaşlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-02-2008 #7
biraz sonra matematik kitap kapığı gönderirim acil kitap tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2008 #8
Sayın sancakbeyi, matematik kitabi kapagi örneği istenmiş ama verdiğiniz şiir kitabi kapagının konuyla hiç ilgisi yok yani.

Matematik kitap kapaklari bu kadar şiirsel olmaz acil kitap tasarımı

Yoksa bütün öğrenciler matematiği çok severdi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-02-2008 #9
hiç okumadım açıkçası, fikir olsun diye direk gönderdim
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 25-02-2008 #10
ne diyelim patronlar haklı.. başka söze gerek yok