acil olarak Freelancer iş arıyorum.

Sonuçlanan İlanlar - acil olarak Freelancer iş arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Malatyada ikamet ediyorum.Yaklaşık 5 yıldır Reklam & Matbaa sektöründe grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Corel Draw + Photoshop programlarına profesyonel olarak hakimim. İllustratör , İndesign Programlarına az miktar da ...

cinar002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cinar002

Grafiker / Malatya

Dosya19

Alt 22-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Malatyada ikamet ediyorum.Yaklaşık 5 yıldır Reklam & Matbaa sektöründe grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Corel Draw + Photoshop programlarına profesyonel olarak hakimim. İllustratör , İndesign Programlarına az miktar da hakimim. İlgilenen arkadaşlara referens çalışmalarımı mail atabilirim. :angel:

********* (msn+mail adresim)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları acil olarak Freelancer iş arıyorum. veya acil olarak Freelancer iş arıyorum.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cinar002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cinar002

Grafiker / Malatya

Alt 28-10-2010 #3
ilanım günceldir acil olarak Freelancer iş arıyorum.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.