ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Sevgili Grafikerler; Bu yıl düzenlenecek sağlık ile alakalı logo tasarımı yapabilecek genç,profesyonel ve yaratıcı ruha sahip grafik (logo) ...

tumermedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tumermedya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz.

Program/Seviye: Sevgili Grafikerler;

Bu yıl düzenlenecek sağlık ile alakalı logo tasarımı yapabilecek genç,profesyonel ve yaratıcı ruha sahip grafik (logo) tasarımcısı arkadaşlar arıyoruz.

Lütfen konu ile ilgilenen grafikerlerin;

Telefondan ATA TÜMER ile görüşmelerinizi rica ederiz.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Sevgili Grafikerler;

Bu yıl düzenlenecek sağlık ile alakalı logo tasarımı yapabilecek genç,profesyonel ve yaratıcı ruha sahip grafik (logo) tasarımcısı arkadaşlar arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. - İstanbul - ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. - İstanbul ya da ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ACİL.Sağlık Sektörü-Logo Tasarımcısı GRAFİKERLER Arıyoruz. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ekeshemall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekeshemall

Sanat Yn. / Ankara

Alt 15-10-2012 #3
mail gönderildi
secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2012 #4
ilanınızla ilgileniyorum. banu güner mail adresim:bt.*********
logo çalışmalarımı size maille atıyorum.