ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara

İş Veren İlanları - ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara Sponsorlu Bağlantılar ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman-Ankara Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Program/Seviye: Seri 10 Parmak Klavye Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Şirketimiz Bünyesinde ...

karamete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karamete

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman-Ankara

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Seri 10 Parmak Klavye

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Şirketimiz Bünyesinde Acil Seri 10 Parmak Klavye Kullanan, Freelancer olarak çalışacak olan ve Ankarada ikamet eden eleman aranıyor.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara - ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara ya da ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara | ACİL Seri 10 Parmak Klavye Kullanan Eleman - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
wyand0tte isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wyand0tte(30)

Webmaster / Konya

Alt 26-07-2011 #3
mail attım.
Bu mesajdan alıntı yap
MuratKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratKa

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2011 #4
İlan acilmis ama ilgilenen yok maillere cevap verilmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
özlemüstün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özlemüstün

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-01-2012 #5
İlanınız yayınlanalı epey bi zaman olmuş. Yine de bir dizgiciye ihtiyacınız olursa dan ulaşabilirsiniz. 10 parmak seri F klavye kullanıyorum. Seri ve hatasız dizgi yaparım.
Bu mesajdan alıntı yap