Acil*** spor mağazamızın sitesi yenilenecektir. Web tasarımcı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Acil*** spor mağazamızın sitesi yenilenecektir. Web tasarımcı aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Ekstrem sporlar üzerine yoğunlaşan mağazamızın websitesi yenilenecektir. Hemen çalışmaya başlayabilecek arkadaşların referanslarını ve talep ettikleri ücretleri bildirmeleri rica olunur. Teşekkür ederiz....

Hanzolo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hanzolo

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Ekstrem sporlar üzerine yoğunlaşan mağazamızın websitesi yenilenecektir. Hemen çalışmaya başlayabilecek arkadaşların referanslarını ve talep ettikleri ücretleri bildirmeleri rica olunur.

Teşekkür ederiz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Acil*** spor mağazamızın sitesi yenilenecektir. Web tasarımcı aranıyor veya Acil*** spor mağazamızın sitesi yenilenecektir. Web tasarımcı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2009 #3
İletişim bilgilerinizi verirseniz, referanslarımızı gönderebiliriz.
kvas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kvas(42)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2009 #4
Merhabalar,

Ekstrem sporlar üzerine yoğunlaşan mağazamızın websitesi yenilenecektir. Hemen çalışmaya başlayabilecek arkadaşların referanslarını ve talep ettikleri ücretleri bildirmeleri rica olunur.

Teşekkür ederiz.
Şu an bulunan sitenize link ve yenileme isteklerinizi email olarak belirtirseniz size yardımcı olabilirim. (referanslarıma link vererek ve fiyat teklifinde bulunarak...)

kvash75 [at] gmail [dot] com
ugurceven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurceven

Grafiker / Kastamonu

Alt 09-12-2009 #5
ilanınız ile ilgileniyorum...********* adresınden bana ulasarak işin detaylarını gorusebiliriz...en kısa surede gorusmek dilegiyle hoscakalın
eckogila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eckogila

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2009 #6
********* adresine iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz?
kicker0707 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kicker0707

Grafiker / Antalya

Alt 17-12-2009 #7
Selam,
İlanınızla ciddi bir şekilde ilgileniyorum. 1987 yılından bu tarafa grafiker olarak çalışıyorum. Corel, Freehand ve Adobe Photoshop'a çok iyi derecede hakimim. Mesleğin ilk 8 yılı Ankara'da Türkiye Gazetesi'nde Sayfa Sekreteri olarak hizmet verdim. Ayrıca, son 10 yıldır, profesyonel olarak websitesi yazıyorum. Reklam Ajansım vardı, kapattım piyasaların tutarsızlığından. son 6 Aydır evden çalışıyorum.

İLHAMİ BEGEN (Antalya'dayım)
Tel: *********
msn: *********
volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 17-12-2009 #8
merhaba,

bana volkister gmail.com adresinden ulaşabilirseniz site adresini ve isteklerinizi gönderirseniz değerlendirip fiyat teklifi gönderebilirim. Referanslrım ile birlikte

İyi Çalışmalar Dilerim
Carcas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Carcas

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-12-2009 #9
Merhaba

tasarim2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarim2007

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2010 #10
ilanınızla ilgileniyorum ********* adresine detaylı bilgi verebilir misiniz iyi çalışmalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları