(ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - (ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir ...

toranj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toranj

Grafiker / İzmir

Alt 03-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

(ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İZMİR

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Rexlamedia Reklam - Prodoksiyon - Medya Ajansı olarak; (tercihen) Meslek Yüksek Okulu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim almış, kendisi için gelişim alanları yaratmak isteyen, sanatsal ve kültürel aktiviteleri takip eden, grafik tasarım alanında kariyer hedefleyen, özgün çalışmalar gerçekleştirebilen, özgüven sahibi, disiplinli, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk bilincine sahip, stajyerlik sonrası profesyonal çalışma hedefleyen arkadaşların gelişim süreçlerine katkı sunmak isteriz.
Staj görmek isteyen arkadaşların Adobe Ilustrator, Photoshop, Indesing, CorelDraw programlarından en azından ikisini kullanabiliyor olması önemli. Diğer programlar hakkında gelişimlerini mümkün olduğunca destekleyeceğimizi Rexlamedia olarak paylaşmak isteriz.
Ajansımız İzmir Alsancak'ta faaliyet yürütmektedir. Keyifli ve renkli bir çalışma yaşamı için kariyer hedefiniz var ise, bu yolculuğa stajyerlikle adım atmayı düşünüyorsanız, lütfen mail adresine CV, iletişim bilgisi ve çalışma örneklerinizi gönderiniz.
Saygılarımızla...

Rexlamedia

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları (ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir - (ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir ya da (ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | (ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
(ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir | (ACİL) Staj Vermek İstiyoruz / Alsancak - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

toranj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toranj

Grafiker / İzmir

Alt 02-11-2011 #3
ilan geçerliliği bitmiştir.