Acil Staj Yeri Arıyorum (Lise)! - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Acil Staj Yeri Arıyorum (Lise)! - İstanbul ...

atakanavci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atakanavci

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acil Staj Yeri Arıyorum (Lise)!

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Zeytinburnu İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Adım Atakan, soyadım Avcı. 11. sınıf grafik ve tasarım bölümünde okumaktayım. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında İstanbul Avrupa yakasında lise için staj görebileceğim bir ajans arıyorum. Resimleri nasıl atacağım konusunda bilgi sahibi olmamamdan dolayı yaptığım çalışmaları gösterememekle beraber yaratıcı olduğumu düşünüyor ve bu işi yaparken zevk alıyorum. Ayrıca edebi yönü çok renkli olan bir insanım. Yazdığım şiirler yalnızca ben değil, herkesçe beğenilmekte. Tiyatro ile de yakından ilgileniyorum ve birçok oyun sergilemekle beraber birçok oyun da izliyorum. Acil olarak lise stajı görebileceğim bir ajans aramaktayım.

E-posta:

Telefon: 0531 961 51 04
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Acil Staj Yeri Arıyorum (Lise)! - İstanbulAcil Staj Yeri Arıyorum (Lise)! - İstanbulAcil Staj Yeri Arıyorum (Lise)! - İstanbulAcil Staj Yeri Arıyorum (Lise)! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap