acil stajer grafiker

Sonuçlanan İlanlar - acil stajer grafiker Sponsorlu Bağlantılar selam... anadolu yakasında oturuyorum. 2sene grafik tasarım okudum. snra garfik kursuna gitim.. bütün grafik programlarını biliyorum.. grafik tasarımı çok seviyorum ve kendimi yetiştirebileceğim bi yer arıyorum.....

acil stajer grafiker
grafipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipek

Grafiker / İstanbul

acil stajer grafiker

Alt 14-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam... anadolu yakasında oturuyorum. 2sene grafik tasarım okudum. snra garfik kursuna gitim.. bütün grafik programlarını biliyorum.. grafik tasarımı çok seviyorum ve kendimi yetiştirebileceğim bi yer arıyorum..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 23-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ümranıyeekı matbaaöıza grafıker arıyoruz stajyer olabılrı ılgılenırsenız

selam... anadolu yakasında oturuyorum. 2sene grafik tasarım okudum. snra garfik kursuna gitim.. bütün grafik programlarını biliyorum.. grafik tasarımı çok seviyorum ve kendimi yetiştirebileceğim bi yer arıyorum..
mrb umranıyedekı matbaamıza bayan stajyer grafıekr alınacakdır ılgılenenler
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2008 #3
merhaba ümranıyeekı matbaaöıza grafıker arıyoruz stajyer olabılrı ılgılenırsenız
mrb umranıyedekı matbaamıza bayan stajyer grafıekr alınacakdır ılgılenenler
Arkadaşlar beni yanlış anlamayın ama yazdıklarınızı bir okurmusunuz. Hepsi imla hataları ile dolu. Kelimeleri düzgün yazarsanız hem bizler için kolaylık olur hem de dilimiz bozulmamış olur.
Alt 16-03-2008 #4
Merhaba biz yeni kurulan bir firmayız yazılım yapıoruz ama grafikere ihtiyacımız var çalışma saatleri esnek olabilir ve yapılan işlerden pay verioruz ilgilenirseniz bekleriz. ofisimiz levent gültepede

slm

Alt 08-04-2008 #5
slm sizden bilgi almak istiyorm bende bu sene liseyi bitiryrm grafik tasarım bölümünü okuyorm 2 yıllık meslek yüksek okuluna gitmeyi düşünüyorm ve mayıstada grafikerlik kursuna başlıcam anadou yakasında pendikte oturuyorm biraz sizinle aynı durumdayım sanırım bende ilerleyen zamanlarda sizin gibi olucam bana önerebileceğiniz bişey varmı kafam çok karışık ne yapacagımı bilmiorumkendimi geliştirmeyiçok istiyorm ama ne yapacağımıda bilmiorum cevamınızı bekliorum çok teşekkürler ( handan )
akarcopy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akarcopy

Baskıcı / İstanbul

Alt 11-04-2008 #6
iletişim bilgisi verseniz ilgilenebilirim

grafipek

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2008 #7
istanbul anadolu yakasında oturuyorum. hala iş arıyorum acil stajer grafiker bana özel mesaj atabilirsiniz...

grafipek

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2008 #8
slm... hala stajyer grafiker arıyor musunuz? ben pendikte oturuyorum. matbaa ümraniye'nin neresinde acaba?
hemster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemster

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #9
iş istiorum
menes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

menes

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2009 #10
merhaba ümraniyede oturuyorum stajer grafiker olarak çalışıp kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.sertifikam vardır.özel msjlarınızı bekliyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, acil stajer grafiker, grafiker, stajer